Big shot klub MB Techniky
Dlouho jsem kolem něj chodila velkými oblouky… líbil se mi… ale znáte to… říkala jsem si, že se nemohu nechat pohltit ještě dalším krasavcem….  ale nikdy neříkej nikdy….  (já jsem vlastně ani nikdy nikdy neřekla:-)) …  a tak se stalo, že před velikonocemi rozšířil řadu mých oblíbených nástrojů a strojků tenhle krasavec…. seznamte se…. jmenuje se Shot… BIG SHOT :-)) 

Pokud jste nikdy ještě tenhle stroj neviděli, tak vězte, že se bez něj neobejde žádná „papírnice“ – tj. scrapbookářka, přáníčkářka a vůbec nikdo, kdo miluje papír a práci s ním…. 

Je to vlastně takový lis neboli mandl, který „kapsám“, které se do něj vkládají dokáže papír protláčet (embosovat) nebo řezat…. 

a co víc… díky jednomu druhu prořezácích šablon umí řezat nejen papír, ale i jiné materiály (kůži, plsť, moosgumi apod.)

Přiznám se, že to mne zajímá nejvíce….

Po měsíci vlastního zkoušení co Big Shot dokáže, jsem s radostí přijala pozvání na kurz práce s Big shotem v Davoně, kde nám vše pěkně ukázala lektorka Rejka. Fotky z tohoto kurzu můžete vidět na Facebooku.  

Vlastním začátečnickou sadu – Big shot Starter Kit, u které již ve vybavení byla prořezávací šablona tenká (na papír) i silná (na papír a další materiály). Na kurzu v Davoně jsem si dalších pár šablon a emosovacích kapes dokoupila…. 

 

Nicméně mne,  po domluvě s firmou Davona, která tyto strojky a vše k nim dodává,  napadlo, že bych mohla založit Big Shot klub MB – klub, jehož členkou se může stát kdokoli z vás, kdo si objedná v e-shopu Davony buď stroj nebo cokoli k němu (kapsy, šablony), pokud již majitelkou tohoto fešáka jste a do poznámky objednávky napíše Big Shot klub MB. Také budete dostávat nabídky na různé další akce spojené s prací na tomto strojku…. 

Pokud vás můj nápad zaujal, budu moc ráda…. 

 

Historicky první sraz Big Shot klubu MB již nyní vyhlašuji na příští rok v květnu – tj. v roce 2014…. bude volný čtvrtek, tudíž bychom se někde mohli „sjet“ už ve středu večer a točit kličkami Big shotů až třeba do neděle…. půjčovat si embosovací kapsy, řezací šablony… sdílet své nápady…. 

 

Do té doby vás budu zásobovat na stránkách vlastními postřehy a nápady na práci s Big Shotem…. 

A také se těším na letošní Kreativ Welt ve Wiesbadenu, protože mi už je jasné po čem „půjdu“ letos :-)) 

 

Takže nezapomeňte na heslo do poznámky každé objednávky čehokoli k Big Shotu v Davoně a za rok se budu těšit na osobní setkání :-))