Kurz mandalové talíře Kurzy / Nabídka kurzů

Začnu malým příběhem. Kdysi dávno, před 22 lety, jsem byla v USA a tam mi kamarádka ukázala dílnu, kam si může kdokoli zajít, vybrat polotovar, namalovat glazurami a oni mu to pak vypálí. A u toho se sejít s kamarádkami a dát si kafíčko. Nadchlo mne to. Vrátila jsem se domů, otočila si život naruby a začala dělat výtvarné kurzy a dál už můj příběh možná znáte….

Ale klasickou keramiku v tom podání, jaké jsem viděla ve státech jsem moc často nedělala. Ale protože se řídím heslem Pipi Punčochaté (najdete jej na rubu mého talíře níže), tak jsem nadšením vyskočila metr vysoko, když jsem zjistila, že kousek od mého ateliéru otevřely tři úžasné holky ještě úžasnější LaDílnu. Bylo to, jako by mne někdo přenesl o 22 let zpět.

A protože nechodím od slov k činům daleko, tak jsem začala v jejich dílně učit. Ale psali jste mi, že by bylo fajn mít i kurz v Praze… a co já bych pro vás neudělala…. a od září 2021 pořádám kurzy také v Praze.

Talíř o průměru 25 cm si v dílně namalujete a necháte je tam na vypálení.

K dispozici vám budu nejen já, ale všechny mé autorské mandalové šablony, celá škála glazur a veškeré mé zkušenosti a případně i ruka, která pomůže. Délka kurzu je 3 hodiny.

Cena kurzu je kompletní – od talíře, glazur, zapůjčení veškerých pomůcek až po vypálení v keramické peci. Tudíž si ale z kurzu neodnesete hned nic, ale budete si muset nějaké dva týdny počkat…. Ale opravdu se to vyplatí…  zažijete pak překvapení na druhou.

 Pokud chcete vidět talíř „naživo“, můžete se podívat na mé video o pečených koblihách, kde v závěru účinkuje 🙂

Budu se na vás těšit a s přihláškou neváhejte, počet míst je omezený 🙂 Kurz je určen pro dospělé a děti od 10 let. Děti ale pouze v doprovodu dospělého.

A ještě pár obrázků z minulých kurzů…. vznikaly opravdu povedená dílka…

Šablonu lva jsem přinesla na přání, protože slečna si ho udělala u mne na jiném kurzu na triko a chtěla ho i na talíř… jinak jsou k dispozici pouze mandalové šablony…

Více fotografií z kurzů najdete tady. 

Budu se na vás těšit

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *