Kurzy na Sebuzíně – květnové víkendy a letní týdenní pobyty Kurzy / kurzy / Letní pobytové kurzy / Nabídka kurzů

Tradičně vás zvu na pobyty v krásném prostředí Vily Sebuzín, kde pořádám pobytové kurzy a mám pro vás následující termíny a nabídku:

  1. Víkend s textilními technikami –   20. – 22. 5. 2022 – od pátku dopoledne do nedělního odpoledne si budeme hrát s barvami a textilem – více o tomto pobytu se dočtete ZDE – kde najdete i přihlášku.
  2. Týden pro mamky či babičky a slečny 10 – 13 let 30. 7. – 5. 8. 2022 – společný týden s dcerami či vnučkami, společné chvíle při tvoření, ale i program pro každou věkovou skupinu zvlášť. Pokud máte tvořivé slečny, pak je to pobyt přímo pro vás –  více o tomto pobytu se dočtete ZDE – kde najdete i přihlášku.
  3. Pobyt s Monikou a Ivkou na ženské vlně – 13. 8. – 19. 8. 2022 – Pobyt určený pro ženy, kterým není lhostejné jejich ženství, chtějí jej posílit a nabít se pozitivní energií. Doplněný dopoledními kurzy tvoření – více o tomto pobytu se dočtete ZDE – kde najdete i přihlášku.

Ceny kurzů jsou bez ubytování a stravy – tu si vyberete z nabídky Vily Sebuzín individuálně. Pokud jste z Ústí nad Labem a okolí, je možné i dojíždět, ale přednost na programu mají vždy ubytovaní…

Počet míst je omezený a tak neváhejte. Pokud marně hledáte nabídku na relaxační pobyt pro ženy, tak ten bohužel je plně obsazen účastnicemi z předešlých let…. ale nejvíc podobný mu je ten s Ivkou nebo si přijeďte jen vyzkoušet víkend s textilními technikami….

 

Budu se těšit na viděnou

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *