Kurz Mandalové talíře Blog / Dekorace / Kurzy / Nápady

Začnu malým příběhem. Kdysi dávno, před 22 lety, jsem byla v USA a tam mi kamarádka ukázala dílnu, kam si může kdokoli zajít, vybrat polotovar, namalovat glazurami a oni mu to pak vypálí. A u toho se sejít s kamarádkami a dát si kafíčko. Nadchlo mne to. Vrátila jsem se domů, otočila si život naruby a začala dělat výtvarné kurzy a dál už můj příběh možná znáte….

Ale klasickou keramiku v tom podání, jaké jsem viděla ve státech jsem moc často nedělala. Ale protože se řídím heslem Pipi Punčochaté (najdete jej na rubu mého talíře níže), tak jsem nadšením vyskočila metr vysoko, když jsem zjistila, že kousek od mého ateliéru otevřely tři úžasné holky ještě úžasnější LaDílnu. Bylo to, jako by mne někdo přenesl o 22 let zpět.

A tak slovo dalo slovo a já se vrhla do zkoušení. A musím vám říct, že je to paráda.

Malovat glazurami je úplně jiná liga než barvami na porcelán či keramiku.

A tolik možností. A pak to překvapení po vypálení.

A protože ráda přenáším své nadšení dál, moc ráda bych vás ve spolupráci s LaDílnou v Českých Budějovicích pozvala na svůj první kurz Mandalových talířů (a věřím, že ne poslední, ale uvidíme… )

V pondělí 20. dubna v 18 h si můžete do Krajinské ulice 21 v Českých Budějovicích přijít namalovat pod mým nesmělým vedením svůj mandalový talíř o průměru 28 cm. K dispozici vám budu nejen já, ale všechny mé autorské mandalové šablony, celá škála glazur a veškeré mé zkušenosti a případně i ruka, která pomůže. Délka kurzu je 3 hodiny.

Aktualizace stavu:

K 2. 3. je pondělní kurz naplněn a tak přidáváme ještě jeden – 

v úterý 21. dubna také v 18h.

K 5. 3. je i úterní kurz kompletně naplněný. Ale můžete si vyplnit přihlášku jako náhradník či zájemce o příští kurz (někdy koncem května). 

Cena kurzu je 450,- Kč a je v ní úplně vše – od talíře, glazur, zapůjčení veškerých pomůcek až po vypálení v keramické peci. Tudíž si ale z kurzu neodnesete hned nic, ale budete si muset nějaké dva týdny počkat…. Ale opravdu se to vyplatí…  zažijete pak překvapení na druhou.

Budu se na vás těšit a pokud vás moje nabídka zaujala a chcete být náhradníkem na tyto kurzy a případně máte zájem o květnový kurz a nechcete to promeškat, prosím o vyplnění přihlášky,

 Pokud chcete vidět talíř „naživo“, můžete se podívat na mé video o pečených koblihách, kde v závěru účinkuje 🙂

Budu se na vás těšit a s přihláškou neváhejte, počet míst je omezený 🙂 Kurz je určen pro dospělé a děti od 10 let. Děti ale pouze v doprovodu dospělého.

Pokud to máte do LaDílny blízko, můžete tam zajít a přihlásit se osobně a uhradit poplatek hotově na místě. Ostatní prosím o vyplnění přihlášky a zaslání poplatku na účet – nezapomeňte uvést jako VS vaše telefonní číslo, které bude identifikací platby.

Komentáře