Tvořivě relaxační ženský týden Bloček / Kurzy / Letní pobytové kurzy

Blíží se léto a to mám spojené vždy s letními kurzy.  Srdečně vás zvu na společný týden s Ivkou Megovou do krásného prostředí vily Sebuzín kousek od Ústí nad Labem v termínu 17. – 23. 8. 2019. 

Pobyt určený pro ženy, kterým není lhostejné jejich ženství, chtějí jej posílit a nabít se pozitivní energií……
Kdysi dávno se ženy scházely u studně nebo draly společně peří, aby sdílely své příběhy. Budeme povídat jako dávné pradlenky u vymývání barev z látek na schodech krásné zahrady a sdělovat si ženské radosti při výrobě milých dekorací. Hravou formou propojíme radost z tvoření s radostí ze spolubytí s ostatními ženami. Abychom přijaly a procítily svá vždy krásná ženská těla, budeme po večerech tančit, masírovat se, relaxovat při meditacích, malovat si obrázky na obličej a sdílet naše silné ženské příběhy, které vyživují i naše duše.

V rámci tvoření budeme malovat na trička, barvit trička i látky reaktivními barvami, vypalovat do dřeva (vařeček a špachtlí), vyrábět lapače snů, malovat tenisky či letní boty a vytečkujeme si mandalu na hrneček…  Tvoření je součástí ženské pospolitosti. A jako bonus je možnost výběru rostlinné stravy během pobytu….

Více o pobytu a přihlášky najdete ZDE. 

Pojeďte s námi plynout na vlně ženské energie……