Kurzy na Sebuzíně 2022 Kurzy / Letní pobytové kurzy / Nabídka kurzů

Uteklo to jako voda a letní kurzy na Sebuzíně jsou za námi… mohli jste nás sledovat v denních vlozích a moc mne těšilo, že jste psali, že příští rok vyrazíte s námi… a tak jsem se rozhodla, aby vám to neuteklo, zveřejnit všechny plánované akce od jara do konce léta na Sebuzíně v roce 2022, včetně formulářů, kde si můžete vyplnit předběžný zájem a dostanete pak hned jak budou kurzy vypsané (v lednu 2022) mail s přihláškou.

Kromě letních kurzů zkusíme i dvě novinky, tak věřím, že vás zaujmou….

Prodloužený víkend s textilními technikami

20. – 23. 5. 2022 

Víkend, který začne už v pátek večer prvním kurzem…. budeme malovat na trika, vyzkoušíte si sítotisk, přenos obrázků, práci se šablonami a samozřejmě klasickou reaktivní batiku. Prostě to, co děláme mimo jiné i na letních pobytech.

Pokud chcete být první, kdo dostane přihlášku, vyplňte tento formulář.

 

Prodloužený dětský víkend pro mamky, babičky a holčičky 4 – 6 let

27. – 30. 5. 2022

Píšete mi, jak hezky tvořím s Aničkou a tak mne napadlo to zkusit společně. Budeme tvořit, malovat, cvičit, zpívat, tancovat. Povídat pohádky, hrát hry. Pokud vám dítka dovolí, až večer usnou, tak si uděláme i tvořivý večer jen dospěláci. A pokud nám to bude hezky fungovat, tak příští rok to může být klidně celý letní týden. Berte to jako malou zkoušku, na kterou se už teď moc těším. A nebojte, nebudu na to sama… Pokud chcete být první, kdo dostane přihlášku, vyplňte tento formulář.

 

Týden pro mamky, babičky a slečny 10 – 13 let

30. 7. – 5. 8. 2022

Pobyt, který už je vyzkoušený a jen posouváme věk, protože nám ty naše slečny pěkně stárnou. Ale stále je v naší parně pár volných míst, které rádi zaplníme někým z vás. Tvoří se společně a kromě tvoření vymýšlíme různé další ptákoviny, aby nás to na Sebuzíně všechny společně bavilo. Pokud chcete být první, kdo dostane přihlášku, vyplňte tento formulář.

 

Relaxační tvořivý pobyt pro ženy

6.  – 12. 8. 2022

Tento pobyt je sice většinou obsazen již mými stálicemi, ale vždy se nějaká místa navíc najdou a pokud bude zájem velký, tak pouvažujeme zda takový týden další rok nepřidat na Sebuzíně ještě jeden. Je to na vás, kde je poptávka, je i nabídka 🙂

Pokud chcete být první, kdo dostane přihlášku, vyplňte tento formulář.

 

Pobyt s Monikou a Ivkou na ženské vlně

13. – 19. 8. 2022

Pobyt, který si užívám i já. Kombinace mých tvořivých dopolední a Ivky podvečerních dynamických meditací a nabíjejích večerů na ženská témata. Pobyt pro ty z vás, kdo chcete rozvíjet samy sebe a své ženství a poznat stejně naladěné ženy a hlavně sama sebe.

Pokud chcete být první, kdo dostane přihlášku, vyplňte tento formulář.

 

Zaujaly vás kurzy na Sebuzíně? Potom se budu těšit spolu s Danuškou příští rok na viděnou.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *