Jak se fotí časopis Blog

Asi už víte, že jsem se stala šéfredaktorkou časopisu Tvoříme s láskou. Po prvních dvou číslech jsme se rozhodli, že si coby čtenáři, zasloužíte co nejkvalitnější fotky a tak jsme pro vás číslo, které vychází v těchto dnech, fotily v profiateliéru.

Zatímco vy jste ještě byli jednou nohou v létě, tak my jsme se ladili do vánočního módu. Sice to nebyla úplná legrace, ale snad se nám to nějak podařilo. Fotily jsme – a tvrdé y tady píši záměrně – celých devět hodin v kuse, vynechaly jsme i přestávku na oběd.

Bylo to pro mne nová, ale velice zajímavá zkušenost. S fotografkou jsme rychle našly společnou řeč, protože kdo jiný, než dvě Moniky, by si měly rozumět 🙂

Moje pravá ruka Karolína skvěle asistovala, hlídala každý krok, každou fotku, abychom na nic nezapomněly.

A v těchto dnech na vás čeká na stáncích výsledek naší práce, další – v pořadí třetí – číslo časopisu Tvoříme s láskou. Něžně naladěné do růžovo-stříbrno-bílé barvy.

A já už chystám focení prvního čísla příštího roku – již za 14 dní. A moc se na něj těším, protože už trošku vím, co mne čeká a vymýšlím jak to ještě vylepšit.

Dejte mi vědět, jak se vám časopis líbí. Seženete jej v každé větší trafice, nebo si můžete objednat předplatné – ale to až od dalšího čísla 🙂