Album Diskuse e-shop Odkazy Kontakt
Velikonoční věnce Tisk Email

  Máte-li rádi věnce, tak vám nabízím nápad na další z řady věnců a to věnec vajíčkový, velikonoční. Na jeho výrobu budete potřebovat sedm až osm vyfouklých vajíček, drátek, mašličky, pírka, lístky apod.
 

  Vajíčka můžete natřít a naaranžovat libovolně - na prvním obrázku můžete vidět vajíčka nabarvená novými barvami MAGIC DESIGN acyl, jejichž nabídku najdete v obchůdku. Stačí dvě vrstvičky a i tmavší skořápku bez obav překryjí. Navíc se dají použít i na krakelovací lak, pokud se pustíte rovnou do popraskaného vzhledu.
   Vajíčka lze natírat různými akrylovými barvami - nebojte se experimentovat. Zkuste mramorovací inkousty či mramorovací barvy... Na dozdobení lze použít mašle či pírka... Vejce navlečte na drát - průměr 0,6 - 0,8 je dostačující. 
   Také vajíčka zdobená klasickou technikou - voskovým reliéfem - lze svázat do věnečku. Pod voskový reliéf natírám vajíčka černou tuší, která se krásně do skořápky vsaje a vytvoří hedvábně matný jednolitý povrch a na malování používám české voskovky. Největší spotřeba je bílé - tu si proto objednávám přímo z výroby nebalenou a nabízím i vám možnost si ji objednat v našem e-shopu po kusech. 
   
Další věnce pochází z dílny Iredy, jíž tímto děkuji za zapůjčení a tímto vás zvu na další inspirace na její stránky.
   Omlouvám všem, kdo striktně ctí tradici, snažila jsem se vnést do velikonočních dekorací závan čerstvého vzduchu… : Vím, že ne každému se to bude líbit, ale proto jsme každý osobitý a proto i náš vkus je různý… vím, že klasika je klasika, ale často v moderním interiéru nevynikne….

Ať už vaše dveře nebo okno na velikonoce bude zdobit cokoli, nezapomeňte, že velikonoce jsou mimo jiné svátky jara a zkuste na chvíli zastavit v tom šíleném životním běhu a vnímat svět kolem nás všemi smysly…

 


Komentáře

avatar Michaela
0
 
 
to je moc pěkné!!! přes víkend budeme s dětmi tvořit.Děkuji za inspiraci :-)
Jméno *
Mail
Opište kód   
Přidat komentář
Storno
Jméno *
Mail
Opište kód   
Přidat komentář
 

 

 

 

brydova.cz on Facebook