Zdravý víkend U Blatce – únor 2018 Akce / Blog

Ráda bych vás pozvala na další víkend, na kterém  se naučíte zdravě vařit a péct, zacvičíte si power jógu a trošku budeme i tvořit.

Náš zdravý víkend se uskuteční v sobotu a neděli  24. a 25. 2. 2018 v  Penzionu U Blatce. 

Na akci  je vytvořená i událost na FB, stačí kliknout na datum.

1new

Tento úžasný penzion se nachází cca 40 km od Českých Budějovic v nádherném prostředí. Celkem je pro vás připraveno 14 míst, proto neváhejte s přihláškou. Součástí penzionu je vnitřní bazén, který bude k dispozici.

A co vás čeká?

Naučíte se pod mým vedením a mého kolegy, nejlepšího vegan kuchaře Olivera, připravovat sedm jednoduchých jídel ve veganském podání (předkrmy, polévky, hlavní jídla, sushi a moučníky) – ale ochutnáte jich mnohem více, protože budeme vařit ve skupinkách, ale jíst všichni dohromady. Plus si společně připravíme rostlinnou snídani. Domů si samozřejmě kromě zkušeností a chuťových vjemů odvezte také recepty na vše. Tentokrát je součástí kurzu i sushi kurz, naučíte se připravovat sushi a různé náplně do něj.

Oliver Bažant vám prozradí nejrůznější fígle a triky pro vaření a naučí pracovat s kořením, které je základem nejen rostlinného vaření.

MolierPetříkovPodívejte se do alba z minulého víkendu, který se opravdu vydařil. Účastníci byli šikovní, skvěle jsme se bavili, výborně najedli a ještě si zacvičili. Prostě značka ideál. Tento kurz je plný nových receptů, proto srdečně zvu i ty z vás, kteří se mnou u Blatce již vařili. Čekají vás nová jídla, nové receptury.

MolierPetříkov1

Dále vás čekají tři hodiny power jógy pod vedením zkušené lektorky Štěpánky Huškové.

Jóga není povinná, ale myslím, že skvěle doplňuje – protože ve zdravém těle zdravý duch.

29152_1201172169926_5623178_nKromě jógy budete moci kdykoli využít vnitřní bazén, takže určitě plavky s sebou.

IMG_20171202_181635_1_resized_20171204_040211149Také plánujeme společnou procházku krásným okolím.

A na sobotní večer jsem si pro vás připravila malování na trička. Není to povinné, ale pokud se budete chtít zúčastnit, budu moc ráda. Zde platíte jen materiál na zdobení triček (50,- Kč za kus).

Můžete si tak vyrobit vánoční dárky pro své blízké a milé nebo udělat radost sami sobě.

sebuzinatok

Začínáme v sobotu v 9 h a končíme v neděli odpoledne.

Cena víkendu je 1900,- Kč 

v ceně je ubytování, lektorné, veškeré suroviny, ze kterých budeme vařit jídla, která si poté i sníme :-), vstup do bazénu.

Záloha bude 900,- na účet předem a zbytek na místě hotově.

Přihlášky prosím na mail monika@brydova.cz – do předmětu dejte prosím Zdravý víkend únor 2018

Neváhejte, počet míst je omezený.

PS. Pokud by pro vás bylo lepší přijet už v pátek večer, pak je to po dohodě možné, jen budete muset doplatit 400,- Kč za ubytování navíc.

PS. Víkend není určení pouze pro ženy, šikovné chlapy berte s sebou 🙂  

Vždyť se říká, že nejlepší kuchaři  jsou muži 🙂

2-wp_20161019_003