FIMOŠílení – listopad 2017 Akce / Blog / Kurzy

Ráda bych vás pozvala na velké setkání všech příznivců tvorby z polymerových hmot, setkání fimařek a fimařů, veselých a tvořivých lidí. Na akci, která by ráda navázala na oblíbené akce z let minulých, o kterých se více můžete dočíst zde.

běchoviceVíkendový kurz se uskuteční v prostorách základní školy

Praha – Běchovice – ve dnech

24. - 26. 11. 2017

Začínáme v pátek v 18h a končíme v neděli v cca 12h.

POZOR – TENTO TERMÍN JE ZRUŠENÝ, PŘESOUVÁME AKCI NA TERMÍN 26. – 28. 1. 2018!!!

Dáša Kakáčová – vás naučí vyrobit si zimní origami brože. Je to jednoduchá technika plná zábavy, u které člověk zužitkuje spoustu zbytků. Má neomezené možnosti použití. Na kurzu si můžete vybírat z více jak 40 motivů, které si můžete i obkreslit domů. Používat budeme krásná zimní síta a třpytivé akrylové barvy.

kakou
a jako bonus vám Dáša ukáže demo – jak se z foamiranu vyrábí vánoční růže….. Zájemci si mohou vyzkoušet vyrobit si vlastní dekoraci z foamiranu a osahat si tento materiál.

kakou bonus

Petra Kejlová – S Kejkou si vytvoříte skládaný náhrdelnik za pomoci textur a perleťových pudrů. Variabilní technika nabízí spousty možnosti, kdy si můžete pohrát s tvary, reliéfy a barvami.

Kejka

Lenka Houtke, originální umělkyně, která učí málokdy, ale když už se do toho pustí, tak to stojí za to. Tentokrát si pro vás připravila netradiční brože, kombinovanou techniku, ve které hraje prim akvarel. Samozřejmě si můžete místo brože vyrobit i cokoli jiného, to bude jen na vás….

houtke

S Michaelou Peckovou si připravíte sponu či šperk technikou backfillingu a puntíkování. Opět je jen na vás, co vše si touto technikou připravíte.

míša

Bonusy pro vás: v sobotu večer si budete moci namalovat trika s mojí maličkostí – hradíte pouze materiál na výrobu.

FŠ

 

Cena celého víkendu je 1600,-Kč – jedná se o cenu bez materiálu (díky tomu není omezeno množství výrobků, které si během víkendu zhotovíte). Materiál si donesete nebo jej budete moci za výhodnou cenu zakoupit na místě. Na každý z kurzů budete potřebovat cca 2 kostičky FIMA.

V ceně kurzu máte i sobotní oběd, který nám přivezou na místo a budete si moci vybrat ze tří jídel. Dále si na místě budete moci objednat slané i sladké tousty, uvařit kávu či čaj.

Pro přespolní bude možnost přespat přímo ve škole za symbolickou cenu (samozřejmě bude nutné se vybavit nafukovačkou či karimatkou a spacákem).

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a vyplňte přihlášku.

Na kurz je nutné vybavit se vlastním strojkem. Podrobnější pokyny dostanete po přihlášení mailem…

Celá akce se koná pod záštitou německé firmy Staedtler resp. hlavního dovozce této firmy do Čech – firmy Kreativní svět, který zajistí i prodej materiálu přímo na akci – vždy v přestávkách mezi kurzy bude otevřen „obchůdek“ ….

FŠ1