Letní pobytové kurzy – srpen 2017 Kurzy / Letní pobytové kurzy

Letošní léto bude opět ve znamení letních pobytových kurzů. Všechny se odehrají v malebném prostředí školícího a relaxačního střediska firmy ATOK v Sebuzíně (kousek od Ústí nad Labem). Připravili jsme pro vás dva pobyty ve spolupráci s firmou ATOK a jeden tradiční čistě ženský pobyt s Ivkou Megovou.

  • 12.8. – 18.8.2017Letní relaxační pobyt  – můžete se těšit na program krásy doslova od hlavy až k patě, povídání o aromaterapii, kosmetice a vlasových trendech, stejně jako na cvičení, tanec, jógu, meditaci, relaxaci v zahradě i zajímavé výlety. Spolu budeme malovat na trička, tenisky, batikovat, vyrábět šperky z Nespresso kapslí, zdobit lžičky (příbory) fimo hmotou a sypat pískové mandaly. Budete moci ochutnat veganskou kuchyni a dozvědět se o ní více….. a hlavně si odpočinout a relaxovat. Při tvoření hradíte pouze spotřebovaný materiál. Přihlášky a více o tomto pobytu najdete TADY.
  • čt1
  • 19.8. – 25.8,2017 Ženství a tvořivost  – ve spolupráci s Ivkou Megovou – www.zenskekruhy.cz vás opět zveme na týden vzájemné ženské pospolitosti, večerů plných sdílení, emocí, práce s energiemi -pobyt určený pro ženy, kterým není lhostejné jejich ženství, chtějí jej posílit a nabít se pozitivní energií…… tento pobyt doplníme společným tvořením – malováním na trika, batikováním, vyráběním šperků a květinových pásků. Přihlášky na tento pobyt u Ivy Megové – megova@volny.cz nebo tel. 737 445 123 – podrobnosti již brzy najdete i zde.

KRI_8531

KRI_8241