Zdravý víkend U Blatce Akce / Blog

Ráda bych vás pozvala na další dva víkendy, na kterých  se naučíte zdravě vařit a péct, zacvičíte si power jógu a trošku budeme i tvořit.

Náš zdravý víkend se uskuteční v sobotu a neděli  4. a 5. března 2017 v  Penzionu U Blatce. 

Na akci  je vytvořená i událost na FB, stačí kliknout na datum.

1new

Tento úžasný penzion se nachází cca 40 km od Českých Budějovic v nádherném prostředí. Celkem je pro vás připraveno 14 míst, proto neváhejte s přihláškou.

A co vás čeká?

Naučíte se pod mým vedením připravovat sedm jednoduchých jídel ve veganském podání (dvě polévky, dvě hlavní jídla, pomazánku a dva moučníky) – ale ochutnáte jich celkem dvacet jedna, protože budeme vařit ve skupinkách, ale jíst všichni dohromady. Plus si společně připravíme rostlinnou snídani. Domů si samozřejmě kromě zkušeností a chuťových vjemů odvezte také recepty na vše.

Podívejte se do alba z minulého víkendu, který se opravdu vydařil. Účastníci byli šikovní, skvěle jsme se bavili, výborně najedli a ještě si zacvičili. Prostě značka ideál.

1-petrikov

Dále vás čekají čtyři hodiny power jógy pod vedením zkušené lektorky Štěpánky Huškové. Jóga není povinná, ale myslím, že skvěle doplňuje – protože ve zdravém těle zdravý duch.

29152_1201172169926_5623178_nKromě jógy budete moci kdykoli využít vnitřní bazén, takže určitě plavky s sebou.

Také plánujeme společnou procházku krásným okolím.

A na sobotní večer jsem si pro vás připravila malování na trička, kdy v ceně pobytu máte materiál na zdobení jednoho trička, ale přivézt si jich můžete klidně více a pak již je doplatíte materiál na další.

sebuzinatok

Začínáme v sobotu v 9 h a končíme v neděli odpoledne.

Cena víkendu je 1900,- Kč 

v ceně je ubytování, lektorné, veškeré suroviny, ze kterých budeme vařit jídla, která si poté i sníme :-), vstup do bazénu.

Záloha bude 900,- na účet předem a zbytek na místě hotově.

Přihlášky prosím na mail monika@brydova.cz – do předmětu dejte prosím Zdravý víkend březen 2017

Neváhejte, počet míst je omezený.

PS. Víkend není určení pouze pro ženy, šikovné chlapy berte s sebou 🙂  

Vždyť se říká, že nejlepší kuchaři  jsou muži 🙂

2-wp_20161019_003