Tvořivě relaxační pobyt Sebuzín 2016 Kurzy / Letní pobytové kurzy

Chcete si v létě odpočinout a také trošku zatvořit?? Pak pro vás mám nový typ pobytu pro ženy – tvořivě-relaxační, který jsem připravila ve spolupráci s firmou ATOK.

Tento pobyt se uskuteční v termínu 6. 8. – 12.8.2016 v prostorách krásného areálu v Sebuzíně, který byl původně škola a poté velice citlivě zrekonstruován na školící středisko s nádhernou zahradou a příjemným ubytováním.

_DSC5079

Sebuzín se nachází kousek od Ústí nad Labem a pokud pojedete vlakem či busem, není problém pro vás do Ústí nad Labem zajet.

Pro ty, kteří pojedou autem, je v areálu zajištěno parkování.

 Na pobytu vás čeká bohatý program – kromě tvoření se mnou, kdy si vyrobíme lapač snů, budeme batikovat reaktivními barvami, malovat mandaly na trička, ale také obraz pomocí písku a kromě toho si vyrobíte i šperk. Protože do léta je daleko, je možné, že pro vás vymyslím ještě něco dalšího, nechejte se překvapit, nudit se nebudete…

Co vše jsme stihly na tomto pobytu vloni se můžete podívat tady. 

Clipboard01

Čeká vás kromě jiného povídání o rostlinné stravě s ochutnávkou, navštívíme zámek Duchcov, dozvíte se mnoho zajímavého o aromaterapii, vyrobíte si vlastní krém, zkusíme si břišní tance, podíváte se, jak se vyrábí přírodní kosmetika v provozu a navštívíme zámek v Trmicích. A k tomu všemu budete moci využít služeb kosmetičky, masérky a kadeřnice.

WP_20150810_039

Na Sebuzíně jsou tak bohaté snídaně, že k obědu nabízíme jen polévku či salát, „velké“ jídlo je až na večeři. Kuchyně je opravdu skvělá. Kromě klasické stravy si budete moci (pokud budete mít zájem) objednat také zdravou rostlinnou stravu. V kuchyni ji budou připravovat pro mne a tak není problém uvařit více porcí. Toto prosím nahlaste při přihlašování paní Lahovské.

Jídelníček veganské kuchyně pro vás opět připravím osobně a máte se nač těšit….

vegan26

 

No není to přímo pohádkový týden???

Cena programu je 1700,- Kč (plus spotřebované materiály na tvoření, které se ale pohybují v destikorunách) a ceny za ubytování za noc jsou podle typu pokoje následující:

Lůžko na dvoulůžkovém pokoji 510 Kč
přistýlka na tomto pokoji 70 % z ceny 357 Kč
Lůžko na jednolůžkovém pokoji 430 Kč
přistýlka na tomto pokoji 70% z ceny 301 Kč
Lůžko na třílůžkovém pokoji 380 Kč
Lůžko na čtyřlůžkovém pokoji 370 Kč
přistýlka na tomto pokoji 70 % z ceny 259 Kč

Strava: snídaně 100 Kč
k obědu polévka 40 Kč
k obědu salát 60 Kč
večeře 115 Kč

 

Tento pobyt je vhodný i pro maminky se slečnami od cca 11 let. 

Pobyt objednávejte na mailu d.Lahovska@originalatok.cz nebo telefonicky 724 144 765 u paní Lahovské, správkyně centra Atok. Počet míst je omezen, proto neváhejte.

Pokud chcete pobyt věnovat, není problém vystavit na něj dárkový certifikát, to vše zařídí paní Lahovská.

_DSC4983