Relaxační pobyt pro ženy – Sebuzín 2016 Kurzy / Letní pobytové kurzy

Pobyt určený pro ženy, kterým není lhostejné jejich ženství, chtějí jej posílit a nabít se pozitivní energií……Tvořivě relaxační ženský týden s Ivanou Megovou a Monikou Brýdovou

13. – 19. 8. 2015 (so-pá)

 Kdysi dávno se ženy scházely u studně nebo draly společně peří, aby sdílely své příběhy.  Budeme povídat jako dávné pradlenky u vymývání barev z látek na schodech krásné zahrady a sdělovat si ženské radosti při navlékání korálků. Hravou formou propojíme radost z tvoření s radostí ze spolubytí s ostatními ženami. Abychom přijaly a procítily svá vždy krásná ženská těla, budeme po večerech tančit, masírovat se, relaxovat při meditacích, malovat si obrázky na obličej a sdílet naše silné ženské příběhy, které vyživují i naše duše. Pobyt příjemně během dne propojí společné tvoření s Monikou. Nabarvíme si duhově mandalová trika i prostěradla, mandaly si na trika i namalujeme, poskládáme léčivé jeřáby, vyrobíme si šperk a nasypeme pískovou mandalu…. Nejedná se o klasické tvořící kurzy Moniky Brýdové, ale o vzájemné souznění s programem, který vede Ivana Megová, jejíž program je zaměřen na poodhalování závojů ženství.

Nejedná se o klasické tvořící kurzy Moniky Brýdové, ale o vzájemné souznění s programem, který vede Ivana Megová, jejíž program je zaměřen na poodhalování závojů ženství.

kurzy_Sebuzin_veern

Pojedeme společně na výlet, budeme se těšit z toho, že nic nemusíme a vše můžeme a bude-li nám přát počasí, necháme se unést silou přítomného okamžiku při vodní meditaci.
Přijeďte si odpočinout, načerpat energii a porozumět svému vnitřnímu já.

Přihlášky: Ivana Megová, zenskekruhy.czmegova@volny.cz, tel. 737445123

Konečná cena dle zvoleného ubytování 5100Kč-6350Kč.

Podrobnosti se dozvíte ZDE.

Po odeslání přihlášky a zaplacení zálohy 2000 Kč na č.ú.1384768063/0800 vám rezervuji místo. (var.symbol je vaše tel.číslo., ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno a Sebuzín)

kurzy_Sebuzin_1546116_10153155387319199_483368085522315704_n

Místo pobytu:

Relaxační centrum ATOK
Vzdělávací a relaxační centrum (bývalá budova obecní školy) se nachází v Sebuzíně a bylo otevřeno na podzim roku 2005, poté co prošlo rozsáhlou rekonstrukcí –  více na centrum.originalatok.cz

Sebuzín se rozkládá v překrásné kotlině, kterou protéká Tlučenský potok. Obec z jedné strany ohraničuje řeka Labe, ostatní strany jsou obklopeny věncem vysokých kopců Českého středohoří. Svou polohou láká Sebuzín nejen k pobytu a chvilkám odpočinku, ale vybízí také ke krásným toulkám po okolí.

 Vzdálenost ze Sebuzína do Ústí nad Labem je zhruba 10 km. Z Prahy do Sebuzína je to necelých 90km. Možnost výletů v blízkém okolí: Litoměřice, Hrad Střekov, výletní zámek Větruše, Erbenova vyhlídka, Vaňovský vodopád, zoologická zahrada…

Ubytování:
ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. V budově je celkem 8 pokojů, z toho 6 pokojů (2 dvoulůžkové, 2 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové) se společným sociálním zařízením. Dále jsou k dispozici 2 třílůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením (SZ). Pokojíčky jsou menší, ale útulné. Většina z nich je s přistýlkou v podobě stabilního rozkládacího křesla.
Na tomto pobytu počítejte s maximálním doobsazováním pokojů. Pokud chcete být ubytování na pokoji s konkrétní osobou, napište to, prosím při objednávání pobytu na mail.

Strava:
polopenze (snídaně+večeře). Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, večeře jsou jednotné. K obědu je možné zajistit na objednání polévku, salát, případně při větším počtu zájemkyň i teplé jídlo. Centrum je známo svou chutnou domácí kuchyní.
Nově také budete mít možnost objednat si zdravou rostilnnou stravu.

Vybavení objektu:
masérské a kosmetické centrum
zahrada s jezírkem, venkovním krbem a altánkem
vzdělávací místnost (učebna)
parkoviště pro cca. 8 aut (zdarma), možnost parkování v těsné blízkosti

Cena zahrnuje:

6x ubytování (kategorie dle objednávky)
polopenze
relaxačně-meditační program pro ženy
kurzovné při tvorbě (na místě platíte pouze spotřebovaný materiál)
pronájem vzdělávací místnosti

Kurzy pro vás připravily zenskekruhy.cz a brydova.cz