FIMO týden na Sebuzíně 2016 Kurzy / Letní pobytové kurzy

Chcete si v létě odpočinout, ale zároveň tvořit jak je vašemu srdci milé?? Pak pro vás jsem připravila FIMO týden na Sebuzíně, který nahrazuje naše FIMO týdny na Monínci.

Tento pobyt se uskuteční v termínu 30.7. – 5.8.2016 v prostorách krásného areálu v Sebuzíně, který byl původně škola a poté velice citlivě zrekonstruován na školící středisko s nádhernou zahradou a příjemným ubytováním.

 

Sebuzín se nachází kousek od Ústí nad Labem a pokud pojedete vlakem či busem, není problém pro vás do Ústí nad Labem zajet.

Pro ty, kteří pojedou autem, je v areálu zajištěno parkování.

_DSC5079

Na pobytu vás čeká 21 hodin společného fimování (a nespočet vlastních hodin strávených u strojků), kdy pro vás připravuji nové projekty a oprašuji a zlepšuji ty stávající.

Kromě sítotisku, na který se určitě můžete těšit,  další projekty ještě připravuji a bohužel kvůli momentálně zlomené patě se nedostanu do ateliéru, abych je dokončila a nafotila, proto se nechte překvapit….

napady_FIMO_Sitotisk__dsc8959

Tento pobyt je pro nadšence a spíše začátečníky a lehce pokročilé.

Pro fajnšmekry ještě chystám na začátek července FIMO kemp – ten bude vypsán co nejdříve.

Jako bonus si budete moci k vyrobeným šperkům udělat i vlastnoruční tričko. Čeká vás kromě jiného povídání o rostlinné stravě s ochutnávkou, dozvíte se mnoho zajímavého o aromaterapii, vyrobíte si vlastní krém a podíváte se, jak se vyrábí přírodní kosmetika v provozu.  A k tomu všemu budete moci využít služeb kosmetičky, masérky a kadeřnice.

kurzy_PolymerKemp_trikodes1

 

Na Sebuzíně jsou tak bohaté snídaně, že k obědu nabízíme jen polévku či salát, „velké“ jídlo je až na večeři. Kuchyně je opravdu skvělá. Kromě klasické stravy si budete moci (pokud budete mít zájem) objednat také zdravou rostlinnou stravu. V kuchyni ji budou připravovat pro mne a tak není problém uvařit více porcí. Toto prosím nahlaste při přihlašování paní Lahovské.

Jídelníček veganské kuchyně pro vás opět připravím osobně a máte se nač těšit….

  vegan26

No není to přímo pohádkový týden???

Cena programu je 1400,- Kč (cena je za lektorné, bez materiálu, který si přivezte vlastní či budete moci případně zakoupit na místě – děti v doprovodu rodičů platí 700,- Kč) a ceny za ubytování za noc jsou podle typu pokoje následující:

Lůžko na dvoulůžkovém pokoji 510 Kč
přistýlka na tomto pokoji 70 % z ceny 357 Kč
Lůžko na jednolůžkovém pokoji 430 Kč
přistýlka na tomto pokoji 70% z ceny 301 Kč
Lůžko na třílůžkovém pokoji 380 Kč
Lůžko na čtyřlůžkovém pokoji 370 Kč
přistýlka na tomto pokoji 70 % z ceny 259 Kč

Strava: snídaně 100 Kč
k obědu polévka 40 Kč
k obědu salát 60 Kč
večeře 115 Kč

Tento pobyt je vhodný i pro maminky se slečnami od cca 11 let. 

Pobyt objednávejte na mailu d.Lahovska@originalatok.cz nebo telefonicky 724 144 765 u paní Lahovské, správkyně centra Atok. Počet míst je omezen, proto neváhejte.

Pokud chcete pobyt věnovat, není problém vystavit na něj dárkový certifikát, to vše zařídí paní Lahovská.

_DSC4983